Podzimní cena Přezletic 2018

Pomalu se nám blíží mistrovství ČR a tak jsme si alespoň vyrazili na Podzimní cenu Přezletic, která byla zároveň Mistrovství Středočeského kraje. Počasí jak ze žurnálu a pro náš klub i solidní výsledky a umístění.

V sobotu byl na pořadu dne závod v SM/LM60 vleže. Začnu od nejstaršího v našem týmu a také nakonec nejlepšího co se týče umístění i výsledku. Ano, je to Václav Šmíd a výsledek 588 bodů znamenal třetí místo v závodu i v Mistrovství Středočeského kraje. Mezi staršími dorostenci se hledal Matěj Zmátlo. Sice skončil čtvrtý, ale výsledek 581 bod není to, co by si představoval. Mezi mladšími dorostenci si třetí místo odnesl Lukáš Novotný za 586 bodů, což sloučené kategorii dorostu Mistrovství Středočeského kraje to stačilo na čtvrté místo. Denisa Vadinská se snad konečně chytla a 583 body ji stačilo na čtvrté místo v závodu a páté v mistrovství. A co další naši dorostenci? Barbora Hájková 575 bodů, Jiří Mejda 568, Tereza Novotná 558 a Adam Hepal 543 body.

Mistrovství Středočeského kraje, SM3x20, 1. místo Barbora Hájková, 2. místo Lukáš Novotný

V neděli závod Podzimní ceny Přezletic pokračoval třípolohovou disciplínou SM/LM3x20. Mezi dospělými jsme sice zástupce neměli a tak vše zachraňovali dorostenci. Ale výborně zachraňovali, protože obsadili první dvě místa. Barbora Hájková zvítězila s nástřelem 564 body a odvezla si titul Mistr Středočeského kraje. O bod méně získal Lukáš Novotný a skončil na druhém místě v závodu i mistrovství. Matěj Zmátlo 558 bodů (umí podstatně víc) a čtvrté místo v hodnocení závodu i mistrovství. Za zmínku stojí ještě výkon 530 bodů Denisy Vadinské. Jiří Mejda a Tomáš Dvořák by měli na tréninku víc zabrat.

Výsledky Podzimní cena Přezletic – SM/LM60

Výsledky Podzimní cena Přezletic – SM/LM3x20