DML 1. kolo a VC ZŠ Sever

V sobotu se naši střelci rozdělili na dvě party. První vyrazila směr Plzeň na první kolo Duklácké mládežnické ligy a druhá směr Česká Lípa na Velkou cenu ZŠ Sever.

Mládežníci do 14-let se v Plzni moc nepředvedli – tedy až na jednu střelkyni. Eliška Svobodová vyhrála svojí kategorii do 12-ti let. Dalším střelcům se nedařilo a nepředvedli výkony jako minulý týden v Liberci. Tereza Novotná dala pouze 311,4 bodu a až 11. místo, Denisa Vadinská 309,5 bodu (17. místo) a Vojtěch Tandler 297,4 bodu (19. místo).

V České Lípě se dařilo Lukáši Novotnému. Svoji kategorii VzPu40 sice vyhrál s výkonem 406,5 bodu, ale nebyl spokojený se svým špatným vstupem do závodu. Jiří Mejda zatím neumí prodat výsledky z tréninku a výkon 372,6 ho uzemnil v dolní třetině výsledkové listiny. Pochvalu si zaslouží začínající Marek Čablík, který dal 381,8 bodu a byl o místo lepší než Jirka. Ve VzPu60 muži, junioři jsme opět slavili vítězství díky Matěji Zmátlovi. Výkon 613,6 sice nepatří mezi jeho nejlepší, ale výkon jde pomalu nahoru. Platí o něm to samé, co o Lukášovi – slabší začátky, kdy nedokážou nastoupit do svého rytmu. Ale věříme v jejich postupné zlepšování. Tomáš Dvořák předvedl na rozdíl od minulého týdne výkon 559,2 body. Je to jako den a noc ve srovnání s minulým týdnem. Skoro bych řekl, že mu minulý týden zaměnili terče. Ale snad se pro příště pochlapí. To nemusí Barbora Hájková – ta ať zůstane, čím je 🙂 Výkon 602,6 bodů stačil na třetí místo v kategorii VzPu60 ženy, juniorky. Její hodnocení vlastního výkonu? „Jaj, mohlo to být lepší!“. I my věříme, že příště to už bude lepší.

Výsledky DML – 1.kolo

Výsledky VC ZŠ Sever