VC SSK Dukly Plzeň

V sobotu 16.3.2019 se na střelnici Plzeň-Lobzy konal jeden z posledních větších závodů VzPu30 vleže před Mistrovstvím ČR mládeže, které se bude konat na stejné střelnici 30. března 2019. Byl to tak poslední ostrý test našich střelců. A jak obstáli?

Výbornou formu přetavila v druhé místo Eliška Svobodová v kategorii do 12-ti let výborným nástřelem 316,7 bodu. Přejme jí, aby se jí forma vydržela a mohla být s výsledkem spokojená i za dva týdny.

VC Dukly Plzeň, Eliška Svobodová, 2. místo VzPu30 do 12-ti let

Kačka Šátková se pomalu, ale jistě, blíží k 300 bodům. Nástřel 296,9 je jejím novým osobákem. I Katka Křížová si posunula osobák na 290,6 bodu. S ohledem na to, že je jejich třetí závod a první na elektroniku, zaslouží velkou pochvalu. Jsou naším velkým příslibem v kategorii do 12-ti let pro příští sezónu.

Ve starší kategorii do 14-ti let pokračuje v nevýrazných výkonech, které na nejlepší nestačí, Tereza Novotná. Výkon 312,7 bodu na nejlepších osm zdaleka nestačil a pokud bude chtít za dva týdny uspět, musí přidat. Ctižádost ani chuť tomu jít naproti jí nechybí a věříme, že to vyjde. Pěkným osobákem 309,8 se naopak blýskla Barbora Buncová. Na svoje lepší výkony si vzpomněl i Vojta Tandler a nastřílel 308,4 bodu. Adam Svoboda pokračuje ve svých posledních výkonech a dal 305,5 bodu. Osobák si dala i Aneta Hepalová (305,2 body).

VC Dukly Plzeň, I tak se dá zkrátit čekání na vyhlášení výsledků 🙂

Poslední ostrý test u většiny našich střelců vyšel. Čeká je ještě několik tréninků na vylepšení formy včetně celodenního soustředění v prostorách našeho klubu o nadcházejícím víkendu. A za dva týdny vyvrcholení vzduchovkové sezóny – Mistrovství ČR mládeže do 12-ti a do 14-ti let. Přejme si, ať to všem nominovaným vyjde!

Výsledky VC Dukly Plzeň