Nábor nových sportovních střelců

S koncem malorážkové sezóny se pomalu začínáme připravovat na vzduchovkovou. A s tím i na nábor nových střelců. Klub za relativně krátkou dobu svojí existence vychoval řadu výborných sportovních střelců. Řadu mistrů republiky v mládežnické či dorostenecké kategorii. Kromě toho náš klub disponuje kvalitním materiálovým zázemím, které je k dispozici pro začínající střelce. Na začátku je to opravdu jen o chuti trénovat.

Říká vám něco jméno Filip Nepejchal? Pokud ne, tak vězte, že je to v současnosti největší talent puškových disciplín u nás a posbíral již řadu úspěchů na domácí, evropské i světové scéně. Jako druhý nejmladší byl členem naší olympijské výpravy na minulé olympiádě a vystřílel i kvótaplac do Tokia. I on začínal v našem klubu.

V současnosti může náš klub nabídnout talenty, kteří mají potenciál se v blízké budoucnosti prosadit. Záleží jen na jejich přístupu a tvrdém tréninku.

Chceš se i ty stát skvělým sportovním střelcem? Je to jednoduché. Stačí napsat na náš e-mail nebo se po předchozí dohodě dostavit na náš trénink a vyzkoušet si to. Tréninky začínají ve středu 2. října a další budou pravidelně v pondělí a středu. Další už je jen na tobě!