O pohár SSK Plzeň – Slovany a finálové kolo LVL

První víkend nového roku byl ve znamení dvou závodů. V sobotu O pohár SSK Plzeň – Slovany a v neděli čtvrté finálové kolo Liberecké vzduchovkové ligy.

V Plzni startovalo pět střelců, z nichž dvě střelkyně si střihly dva závody. Ve VzPu40 příjemně překvapil Adam Svoboda, který si vytvořil nový osobák výkonem 389,7 bodu. Aneta Hepalová, Tereza Novotná i Adam Hepal se drží na svých výkonech a určitě nezklamali.

Ve VzPu30 svoji formu opět prodala Eliška Svobodová, která ovládla kategorii do 14-ti let. Slušně zastřílela Aneta, závod se nevydařil Terezce. Avšak družstvo ve složení Eliška, Aneta a Tereza nakonec zvítězilo v kategorii do 14-ti let.

O pohár SSK Plzeň – Slovany, Eliška Svobodová, 1. místo VzPu30 do 14-ti let
O pohár SSK Plzeň – Slovany, Tereza, Aneta a Eliška, 1. místo, družstva VzPu30 do 14-ti let

V neděli opět excelovala Eliška, která výkonem 316,5 ovládla čtvrté kolo LVL a celkově obsadila skvělé druhé místo. I Vojta Tandler nástřelem 310,9 navázal na výkony z konce roku a celkově obsadil 10. místo. Ve VzPu40 si svými výkony oproti sobotě trochu pohoršili Aneta a Adam Hepalovi. Lukáš Novotný se stále trápí, ale díky výsledkům z minulých kol obsadil celkové 2. místo ve VzPu60 kategorie muži, junioři. Ve VzPi60 sice díky zranění nestartovala Dáša Šátková, ale přesto celkově obsadila 3. místo mezi ženami. Miloš Novotný obsadil celkové 5. místo mezi muži

Liberecká vzduchovková liga, Eliška Svobodová, celkové 2. místo
Liberecká vzduchovková liga, Lukáš Novotný, celkové 2. místo

O pohár SSK Plzeň – Slovany

Liberecká vzduchovková liga – 4. kolo

Liberecká vzduchovková liga – celkové výsledky