ZC Kolína

Konečně závod, který nepořádáme a na který nemusíme jezdit desítky kilometrů. Závod ZC Kolína pořádaný druhým klubem z Kolína v krytu CO.

V kategorii VzPu30 do 12-ti let se představili zejména naši začínající. Nejzkušenější z nich, Kačka Křížová, se dostala přes 300 bodů. Adam Hepnar si prožil první závod bez opory a byla to pro něj veliká zkušenost.

Kategorii VzPu30 do 14-ti let suverénně vyhrála Eliška Svobodová a to nástřelem 318,4 – pokus se nepletu, její osobák. Tereza Novotná (310,2) se po výkonnostním propadu pomalu škrábe nahoru, ale zatím její nástřely na nejlepší nestačí. Vojta Tandler taky trochu slevil z posledních výkonů (309,7). Totéž platí i pro Anetu Hepalovou (304,7). Ale na omluvu Anety i Terezy je nutno podotknout, že obě střílí souběžně i VzPu40. Pro Josefa Laurova i Michaelu Kinclovou to byl první závod a opět veliká zkušenost.

Ve VzPu40 dorostu si Tereza vylepšila osobák na 397,2 body (7. místo) a spravila si tak dojem z tohoto závodu. Adama Hepala (378,7) občas sráží zbytečné chyby, protože si nedokáže rány odložit a kazí mu tak výsledný nástřel. Sestra Aneta si drží na výkonech posledních týdnů a nastřílela slušných 376,1 bod.

Ve VzPu60 ženy, juniorky obsadila čtvrté místo Barbora Hájková (609,8). V kategorii muži, junioři se představili Tomáš Dvořák a Jiří Svoboda. Oba se sice ke svým maximům nepřiblížili, ale další tvrdý trénink je k nim posune.